Adobe Flash player yukleyiniz
TKDK Denizli İl Koordinatörlüğü

TKDK DERİ ÜRETİCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ


TKDK Denizli İl Koordinatörlüğü Pamukkale Toplantı Salonunda, Deri üreticileriyle birlikte bilgilendirme toplantısı düzenlenmiştir. TKDK Denizli İl Koordinatörü Murat Kar’ın başkanlığında gerçekleşen toplantıya Deri İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Güran,  OSB Müdürü Muhteşem Sanlı ,çok sayıda deri üretimi firma temsilcisi ve TKDK uzmanları  katıldı.

Sektör temsilcileriyle yapılan toplantıda TKDK destekleri hakkında ayrıntılı bilgi verildi. Toplantıda söz alan İl Koordinatörü Kar, “Denizli, Türkiye ekonomisine vermiş olduğu katkı ile önemli bir sanayi kentidir. Tekstil, mermer, tarım gibi sanayi dallarının ardından deri sektörü de Denizli sanayisinde önemli konumda bulunmaktadır. Bu sektörde yer alan tüm üreticilerimizi TKDK hibelerinden yaralanmaya davet ediyoruz”  dedi.

Toplantıya katılan katılımcılar  ilgilerinden dolayı TKDK İl Koordinatörlüğü personeline teşekkürlerini ilettiler. Denizli için Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumunun bir fırsat olduğuna değinen Kar, yatırımcılara katılım ve ilgilerinden dolayı teşekkür etti.
BİMER