Adobe Flash player yukleyiniz
TKDK Denizli İl Koordinatörlüğü

KURUM MERKEZİNDEN DENİZLİ İL KOORDİNATÖRLÜĞÜNE ZİYARET


Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Finansman Genel Koordinatörü Deniz Oruç  10 Aralık Perşembe günü Denizli  İl Koordinatörlüğünü ziyaret etti. İl Koordinatörü Murat Kar ile projelerin durumları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

          Sonrasında İl Koordinatörlüğü Ferit Kaya Toplantı Salonunda gerçekleşen, ödeme talep paketi sunacak olan proje sahipleri ve danışman firma temsilcilerinin katıldığı toplantıya geçildi. Toplantıda projelerin sırasıyla durumları masaya yatırılarak; inşaat sürecinin ne aşamada olduğu, makine ekipman alımlarının gerçekleştirilip gerçekleştirilmediği ve ödeme talep paketlerinin Kuruma ne zaman teslim edileceği gibi hususlar görüşüldü. Oruç yatırımcılarla yaptığı görüşmede ‘‘2015 yılının sonuna kadar yatırımı tamamlanan projelerin ödenmesinin bitirilmesinin planlandığını, dolayısıyla faydalanıcılarımızın bu yönde çalışmalarını hızlandırarak bir an önce ödeme talep paketlerinin getirilmesinin gerekli olduğunu belirtti.” Oruç ayrıca ‘‘ Kurum olarak günün her saatinde tüm il koordinatörlüğü personelinin vatandaşlarımızın hizmetinde olduğunu ve proje aşamasında karşılaşabilecekleri her türlü problemlerde İl Koordinatörlüğü ile diyalog içerisinde olmalarını istiyorum” dedi.

 
        Proje sahipleri ile yapılan toplantının ardından Kurum Personeli ile bir toplantı yapan Genel Koordinatör Deniz Oruç, İl Koordinatörlüğünün personelinin çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirip tüm personele teşekkürlerini ilettikten sonra toplantı sona erdi.

BİMER