Denizli İl Koordinatörlüğü

DR. SADIK YETİM’E ZİYARETLER DEVAM EDİYOR.
Denizli İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir ve Denizli İl Nüfus Müdürü Nazmi Çiçek, TKDK Denizli İl Koordinatörü Dr. Sadık Yetim’i makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olmasını dilediler.

Yetim, misafirlerine TKDK’nın Denizli’de faaliyete başladığı 2012 yılından bu zamana kadarki çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. 10.11.2014 tarihinde 13. çağrıya çıktıklarını vurgulayan Yetim, yatırımcıların proje hazırlama konusunda hemen karar vererek hızlı davranmalarını ve %50 hibe fonlarından yararlanmak için bize ulaşmalarını bekliyoruz dedi son başvuru tarihinin 10 Şubat 2015 olduğunu hatırlattı.Kamu kurum ve kuruluşları ile etkin çalışmalar yaparak hibe desteklerin Denizli’de yatırıma dönüşmesi arzusunda olduklarını ifade eden Yetim, “IPARD fonları Türkiye için kullanılmadığı takdirde AB'ye geri gidecektir. Konuya milli duygularla bakarak hassasiyet gösteriyoruz.” dedi.

Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir ve Nüfus Müdürü Nazmi Çiçek, TKDK’nın misafirperverliğine teşekkür ederek kurumun destekleme faaliyetlerini takdirle karşıladıklarını; Denizli ilinin sosyal ve ekonomik kalkınmasına katkı sağlamaya kurumun katkısının çok fazla olduklarını ifade ettiler.

Ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkürlerini ileten Yetim, Denizli’ye hedeflenen yatımların ve bu yatırımların istihdama katkılarının arttırılmasında kurumsal desteklerinin büyük önem taşıdığını” sözlerine ekledi.

 
Cimer